Zdravotnictví a ochranné oděvy

Netkaná textilie, jakožto textilní polotovar pro výrobu jednorázových ochranných oděvů, splňuje vysoké požadavky ochrany na rizikových pracovištích, pro které je speciálně vyvinuta a určena. 

Kompozitní textilie SMS, vyrobená ze 100% PP, vzniká spojením vrstev materiálů Spunbond a Meltblown. Velmi jemná (mikro-denierová) vlákna propůjčují těmto textiliím výborné filtrační vlastnosti. Výroba textilií tohoto typu  umožňuje variabilní nastavení plošné hmotnosti jednotlivých vrstev a variabilní velikost pórů - určující filtrační parametry a propustnost. Výborná plošná rovnoměrnost je zárukou kvalitních mechanických vlastností (pevnost, pružnost, odolnost v protržení a v dalším trhání).

Tato textilie vyniká velmi vysokými bariérovými vlastnostmi chránící osoby před průnikem agresivních tekutin, brání průniku prachových částic a mikroorganismů. Pro tyto specifické vlastnosti se jako textilní polotovar používá pro výrobu:

   

zdravotnických ochranných oděvů:

  • pokrývky hlavy
  • obličejové masky (S, SM, SMS)
  • chirurgické pláště a zástěry
  • návleky na obuv
  • ochranných oděvů pro průmysl

   

ochranných obleků a kombinéz:

  • chemické obleky
  • roušky, podložky

OBR 15

Čalouněný nábytek a matrace V nábytkářském průmyslu se netkaná textilie používá ve velké míře, konkrétně jako: začišťovací textilie, a to buď na zadních nebo spodních… více zde Netkané textilie pro zemědělství Netkané textilie pro zemědělství prodávané pod názvy Lutrasil a Agri intenzivně ochrání saláty, ředkvičky a další kultury a podpoří jejich růst. Díky… více zde Mulčovací netkaná textilie Mulčovací netkaná textilie je ideální pro ekologické a ekonomické pěstování polních a zahradních rostlin. Je stabilizována proti UV záření, což prodlužuje… více zde Výroba na zakázku z netkané textilie V nabídce naší firmy naleznete kromě technických netkaných textilií v rolích a textilií pro zemědělství také širokou škálu produktů či polotovarů z… více zde Savé utěrky z netkané textilie Savé utěrky z netkané textilie nacházejí uplatnění ve stále více oblastech, jako jsou kosmetika, autokosmetika, zdravotnictví a další. Základem pro jejich výrobu je… více zde Netkané textilie pro AUTOMOTIVE Netkané textilie pro automobilový průmysl byly vyvinuty ke snížení hmotnosti a zlepšení akustických vlastností v automobilech. Jsou využitelné jak pro vlastní výrobu… více zde Zdravotnictví a ochranné oděvy Netkaná textilie, jakožto textilní polotovar pro výrobu jednorázových ochranných oděvů, splňuje vysoké požadavky ochrany na rizikových pracovištích, pro které je… více zde Netkané textilie pro speciální aplikace Máte specifické požadavky, jejichž splnění neumožňuje žádná netkaná textilie z naší standardní nabídky? Nevadí! Obraťte se na nás s důvěrou a s pomocí… více zde Reklama a výrobky z netkané textilie Netkané textilie nacházejí uplatnění i v reklamě. Slouží pro výrobu nejrůznějších propagačních a marketingových materiálů, jako jsou například odnosné… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.