Reklama a výrobky z netkané textilie

Netkané textilie nacházejí uplatnění i v reklamě. Slouží pro výrobu nejrůznějších propagačních a marketingových materiálů, jako jsou například odnosné tašky, či jiné zajímavé a lákavé balení výrobků a dárků. Příkladem mohou být naše následující produkty:

Cestovní pouzdro na boty

Chcete se vyhnout věčnému čištění auta? Chcete ochránit svou obuv? Potom použijte praktické cestovní pouzdro na boty. Atraktivní vzhled, jednoduché zapínání na zip a suchý zip a pohodlné nošení.

pouzdro na boty

Materiál: netkaná textilie
Barevné provedení: modré, červené, černé, šedé, bordó

   

Cestovní pouzdro na šaty

Skvělé řešení ochrany vašich obleků či šatů před znečištěním a pomačkáním určené nejen na cesty. Výrobek je na přední straně opatřen jednoduchým a pohodlným rozepínáním na zip a praktickou kapsičkou.

cestovní pouzdro

Materiál: netkaná textilie
Velikosti: 100, 130 cm
Barevné provedení: modré, červené, černé, šedé, bordó

   

Obaly na kola

Obaly na kola usnadní manipulaci s vašimi koly. Obal oceníte třeba při zimním či letním přezouvání kol, kdy bez problémů převezete svá kola na zadních sedačkách, aniž byste si znečistili vůz. Obaly jsou vyrobeny z pevného materiálu, jsou opatřeny úchytem pro pohodlnou manipulaci a snadno uzavíratelným zipem.

kola

Materiál: netkaná textilie
Velikosti: čtyři velikosti dle typu kola

   

Ochranný potah na sedačku

Ochranný povlak na autosedačku zabrání znečištění interiéru vozu. Jednoduché, rychlé nasazení, odolný materiál, prodyšnost.

potah

Materiál: netkaná textilie

   

Taška na víno a láhve

Naše taška na víno či láhve může být použita jako odnosná taška nebo i jako dárková taška. Nabízí úložný prostor pro šest láhví, příjemný vzhled, je pevná, odolná a výborně poslouží i k reklamním účelům.

Taška na víno a láhve

Materiál: netkaná textilie
Barevné provedení: modré, červené, černé, šedé, bordó

Čalouněný nábytek a matrace V nábytkářském průmyslu se netkaná textilie používá ve velké míře, konkrétně jako: začišťovací textilie, a to buď na zadních nebo spodních… více zde Netkané textilie pro zemědělství Netkané textilie pro zemědělství prodávané pod názvy Lutrasil a Agri intenzivně ochrání saláty, ředkvičky a další kultury a podpoří jejich růst. Díky… více zde Mulčovací netkaná textilie Mulčovací netkaná textilie je ideální pro ekologické a ekonomické pěstování polních a zahradních rostlin. Je stabilizována proti UV záření, což prodlužuje… více zde Výroba na zakázku z netkané textilie V nabídce naší firmy naleznete kromě technických netkaných textilií v rolích a textilií pro zemědělství také širokou škálu produktů či polotovarů z… více zde Savé utěrky z netkané textilie Savé utěrky z netkané textilie nacházejí uplatnění ve stále více oblastech, jako jsou kosmetika, autokosmetika, zdravotnictví a další. Základem pro jejich výrobu je… více zde Netkané textilie pro AUTOMOTIVE Netkané textilie pro automobilový průmysl byly vyvinuty ke snížení hmotnosti a zlepšení akustických vlastností v automobilech. Jsou využitelné jak pro vlastní výrobu… více zde Zdravotnictví a ochranné oděvy Netkaná textilie, jakožto textilní polotovar pro výrobu jednorázových ochranných oděvů, splňuje vysoké požadavky ochrany na rizikových pracovištích, pro které je… více zde Netkané textilie pro speciální aplikace Máte specifické požadavky, jejichž splnění neumožňuje žádná netkaná textilie z naší standardní nabídky? Nevadí! Obraťte se na nás s důvěrou a s pomocí… více zde Reklama a výrobky z netkané textilie Netkané textilie nacházejí uplatnění i v reklamě. Slouží pro výrobu nejrůznějších propagačních a marketingových materiálů, jako jsou například odnosné… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.