Tradice a spolehlivost – stabilní firma na trhu od roku 1991

Jsme rodinná firma, která se zabývá netkanými textiliemi více než 22 let. Naším cílem je vycházet zákazníkům a jejich specifickým požadavkům vstříc, a to dodávkami kvalitního zboží včetně výběru ze širokého spektra materiálů a hotových produktů.

Materiály, které nabízíme, nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, a to zejména při výrobě čalouněného nábytku, matrací, přikrývek, polštářů, dále pak ve zdravotnictví, zemědělství, automotive, filtracích, reklamách, či při výrobě nejrůznějších obalových materiálů.

Produkty z netkané textilie, které můžete nalézt v naší nabídce, jsou zhotovovány výrobním procesem šití, svařování, formátování, řezání a převíjení. Širokým zaměřením na zpracování materiálů jsme schopni uspokojit téměř každý požadavek našeho zákazníka.

Více informací o nás a našich aktivitách naleznete ve firemním profilu.

Čalouněný nábytek a matrace V nábytkářském průmyslu se netkaná textilie používá ve velké míře, konkrétně jako: začišťovací textilie, a to buď na zadních nebo spodních… více zde Netkané textilie pro zemědělství Netkané textilie pro zemědělství prodávané pod názvy Lutrasil a Agri intenzivně ochrání saláty, ředkvičky a další kultury a podpoří jejich růst. Díky… více zde Mulčovací netkaná textilie Mulčovací netkaná textilie je ideální pro ekologické a ekonomické pěstování polních a zahradních rostlin. Je stabilizována proti UV záření, což prodlužuje… více zde Výroba na zakázku z netkané textilie V nabídce naší firmy naleznete kromě technických netkaných textilií v rolích a textilií pro zemědělství také širokou škálu produktů či polotovarů z… více zde Savé utěrky z netkané textilie Savé utěrky z netkané textilie nacházejí uplatnění ve stále více oblastech, jako jsou kosmetika, autokosmetika, zdravotnictví a další. Základem pro jejich výrobu je… více zde Netkané textilie pro AUTOMOTIVE Netkané textilie pro automobilový průmysl byly vyvinuty ke snížení hmotnosti a zlepšení akustických vlastností v automobilech. Jsou využitelné jak pro vlastní výrobu… více zde Zdravotnictví a ochranné oděvy Netkaná textilie, jakožto textilní polotovar pro výrobu jednorázových ochranných oděvů, splňuje vysoké požadavky ochrany na rizikových pracovištích, pro které je… více zde Netkané textilie pro speciální aplikace Máte specifické požadavky, jejichž splnění neumožňuje žádná netkaná textilie z naší standardní nabídky? Nevadí! Obraťte se na nás s důvěrou a s pomocí… více zde Reklama a výrobky z netkané textilie Netkané textilie nacházejí uplatnění i v reklamě. Slouží pro výrobu nejrůznějších propagačních a marketingových materiálů, jako jsou například odnosné… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.