Netkané textilie pro speciální aplikace

Máte specifické požadavky, jejichž splnění neumožňuje žádná netkaná textilie z naší standardní nabídky? Nevadí! Obraťte se na nás s důvěrou a s pomocí a podporou techniků a vývojářů se nám zcela jistě v sortimentu HIGH TECH MATERIÁLŮ podaří nalézt, upravit, či vyvinout produkt přesně odpovídající Vašim představám a požadavkům.

   

Netkané textilie Lutradur, Lutrabond a Lutradur Fine Denier jsou vyráběny ze směsi polyester / KO polyester, nebo polyester / polypropylen nebo bikomponentních vláken. Díky maximální variabilitě tloušťky, rozložení a skladby vláken je možno dosahovat extrémně specifických vlastností požadovaných pro daný typ aplikace.

   

Příklady aplikací HIGH TECH MATERIÁLŮ:

  • nosné textilie pro potahování, kašírování
  • nosné textilie pro vpichování
  • nosné textilie pro formování tvarových dílů
  • textilie pro leštění
  • textilie pro výrobu kabelů a izolací
  • nosné textilie pro výrobu umělých trávníků
  • podložky pod frézování dílů
  • textilie pro potahování a povlak válců
  • textilie pro separátory baterií bateriových článků
  • textilie pro zesílení povrchu plastových dílů

                 

OBR 1

Čalouněný nábytek a matrace V nábytkářském průmyslu se netkaná textilie používá ve velké míře, konkrétně jako: začišťovací textilie, a to buď na zadních nebo spodních… více zde Netkané textilie pro zemědělství Netkané textilie pro zemědělství prodávané pod názvy Lutrasil a Agri intenzivně ochrání saláty, ředkvičky a další kultury a podpoří jejich růst. Díky… více zde Mulčovací netkaná textilie Mulčovací netkaná textilie je ideální pro ekologické a ekonomické pěstování polních a zahradních rostlin. Je stabilizována proti UV záření, což prodlužuje… více zde Výroba na zakázku z netkané textilie V nabídce naší firmy naleznete kromě technických netkaných textilií v rolích a textilií pro zemědělství také širokou škálu produktů či polotovarů z… více zde Savé utěrky z netkané textilie Savé utěrky z netkané textilie nacházejí uplatnění ve stále více oblastech, jako jsou kosmetika, autokosmetika, zdravotnictví a další. Základem pro jejich výrobu je… více zde Netkané textilie pro AUTOMOTIVE Netkané textilie pro automobilový průmysl byly vyvinuty ke snížení hmotnosti a zlepšení akustických vlastností v automobilech. Jsou využitelné jak pro vlastní výrobu… více zde Zdravotnictví a ochranné oděvy Netkaná textilie, jakožto textilní polotovar pro výrobu jednorázových ochranných oděvů, splňuje vysoké požadavky ochrany na rizikových pracovištích, pro které je… více zde Netkané textilie pro speciální aplikace Máte specifické požadavky, jejichž splnění neumožňuje žádná netkaná textilie z naší standardní nabídky? Nevadí! Obraťte se na nás s důvěrou a s pomocí… více zde Reklama a výrobky z netkané textilie Netkané textilie nacházejí uplatnění i v reklamě. Slouží pro výrobu nejrůznějších propagačních a marketingových materiálů, jako jsou například odnosné… více zde
Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.